Samochód

OC komunikacyjne

Nie możesz przewidzieć ani zapanować nad każdym zdarzeniem. Na drodze dzieje się po prostu zbyt wiele, zbyt szybko i tylko część sytuacji zależy od Ciebie i Twoich umiejętności 구글 툴바 다운로드. Ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla każdego właściciela samochodu. Chroni osoby trzecie w przypadku szkód wyrządzonych przez Ciebie w ruchu drogowym 오판다.

Autocasco

Samochód to coś więcej, niż tylko środek transportu. Dla niektórych to także hobby, pasja a nawet synonim stylu życia 윈도우10 크랙. Niezależnie od tego, jak podchodzisz do swojego samochodu, bezpieczeństwo zawsze jest na pierwszym miejscu. Ubezpieczenia AC pomoże Ci zabezpieczyć go w pełnym zakresie przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem Download queen mp3.

Szyby

Uszkodzenia szyb to najczęstsze szkody. Zdarzają się nie tylko w ruchu, ale także, gdy samochód jest zaparkowany. Mogą być spowodowane przez inne osoby lub gradobicia, upadki gałęzi a nawet kamyki na drodze Download the president. Ubezpieczenie szyb zapewnia organizację i pokrycie kosztów naprawy szyb lub wymiany ich na nowe.

NNW Kierowcy i Pasażera

Nieszczęśliwy wypadek już sam w sobie jest niezwykle przykrym wydarzeniem Download Mac Sierra. Nie ma nic gorszego niż utrata zdrowia lub życia. Ubezpieczenie wypadkowe zapewnia ochronę przed skutkami nieszczęśliwych wypadków nie tylko kierowcy, ale i pasażerów, w całej Europie, przez 24h na dobę adobe audition 3.0 다운로드.

Assistance

W podbramkowych sytuacjach na drodze lepiej nie być pozostawionym samemu sobie. Nawet najlepszym kierowcom może przydarzyć się awaria, przebicie opony, rozładowanie akumulatora, zatrzaśnięcie kluczyków, kolizja albo… pusty bak paliwa 일본어 폰트. Takie rzeczy spotykają codziennie setki kierowców. Muszą wtedy sami wymienić koło, czy przejść kilka kilometrów do stacji benzynowej. Assistance jest po to, żeby w trudnych sytuacjach na drodze zająć się wszystkim 로스트 심벌 다운로드.

Opony

Opony to produkt polecamy każdemu, kto nie ma ochoty samodzielnie zmieniać koła w razie przedziurawienia opony. 
Ubezpieczenie Opony gwarantuje organizację i pokrycie kosztów pomocy w razie uszkodzenia ogumienia kół podczas jazdy np.  wyniku najechania na szkło, gwoździe czy ubytki w nawierzchni drogi 바이두 회원가입 없이 다운로드.

OC Zielona Karta

Jeśli jesteś właścicielem pojazdu mechanicznego zarejestrowanego na terenie Polski i chciałbyś się nim wybrać w podróż do jednego z krajów spoza Unii Europejskiej to Zielona Karta jest ubezpieczeniem przeznaczonym dla Ciebie.