Życie

Grupowe ubezpieczenie na życie indywidualne

To oferta dla osób, które szukają zabezpieczenia siebie oraz rodziny na wypadek różnych, nieprzewidzianych okoliczności życiowych Download office professional plus 2013. Ubezpieczenie zapewnia klientom indywidualnym szeroki zakres ochrony zarezerwowany dotąd dla osób objętych grupowymi ubezpieczeniami organizowanymi przez firmy (np Download DuKong StarCraft. wypłata w momencie narodzin dziecka czy śmierci rodziców/teściów).

To ubezpieczenie typowo ochronne, gwarantujące wypłaty w razie wypadku, choroby czy śmierci osób ubezpieczonych 윈도우 10 계산기. Zakres ochrony zależy od tego, który z czterech pakietów klient wybierze.

Grupowe ubezpieczenie na życie dla pracowników

Grupowe ubezpieczenie na życie to uniwersalne ubezpieczenie grupowe o bardzo szerokim zakresie ochrony 성범죄자 알림e. Zapewnia finansową pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. To ochrona życia i zdrowia dla pracowników, która działa 24h na dobę, w pracy, w domu lub na urlopie Download jumping along the way. Obejmuje swoim zakresem życie i zdrowie nie tylko ubezpieczonego pracownika, ale także członków jego rodziny.

Indywidualne ubezpieczenia na życie

Zaciągasz kredyt czy pożyczkę i chcesz zagwarantować sobie czy rodzinie możliwość jej spłaty w razie swojej śmierci pages 다운로드? Indywidualne ubezpieczenie na życie to ochrona, która pozwala na zabezpieczenie Twoich zobowiązań finansowych. Ubezpieczenie na życie zapewnia także ochronę na wypadek śmierci, inwalidztwa, czy trwałego uszczerbku na zdrowiu Download icon Rhythmta.