Relax Tourist
Napisane: 1 czerwca 2021
Czas czytania: 3 minuty

Gdzie na wakacje za granicę w 2021?

Pandemia uniemożliwiła większości osobom na całym świecie podróżowania i czerpania radości ze zwiedzania. Planowanie wakacji jest jednak możliwe ale z pewną dozą odpowiedzialności. Niewykluczone, że tylko osoby zaszczepione będą mogły opuszczać województwo i kraj. Dlatego warto wziąć to pod uwagę podczas planowania wakacji w 2021 roku.

Nie tylko Polacy bo i osoby mieszkające za granicą spragnione są wyjazdów. Nas jednak często interesują inne kierunki, najlepiej za granicę. Gdzieś gdzie jest pewna pogoda, elegancki hotel i atrakcje w zależności od zainteresowań. Dla jednych będzie to piaszczysta plaża i niebieski ocean. Dla innych z kolei liczy się aktywność i turystyka. Dobre miejsce by pozwiedzać i posmakować kultury danego regionu. W ubiegłym roku numerem jeden bez wątpienia był Egipt. Dużą popularnością cieszą się także egzotyczne kraje, takie jak Emiraty Arabskie czy Meksyk.

Trzeba się spodziewać, że te miejsca mogą być mocno oblegane. Tak jak swego czasu Chorwacja w której zakochali się nasi rodacy, masowo podróżując tam każdego roku. Dlatego być może warto zastanowić się nad innym wyborem? Grecja? Włochy czy Hiszpania? Ciekawe oferty można znaleźć w tych krajach. Oczywiście w Relax Tourist zapewniamy pełne wakacje wraz z wyżywieniem i przelotem. Proponujemy także Majorkę czy Kretę.

Wakacje 2021 – Hiszpania

W Hiszpanii nie da się nudzić! Masa rzeczy do robienia. Znajdą tam dużo radości osoby kochające zwiedzanie, kulturę, historię i dobrą kuchnie. Młodsze osoby, które chcą trochę poszaleć mogą być pewne, że w Hiszpanii nocą się nie śpi! Zwłaszcza w większych miejscach, a i przy okazji można odwiedzić Stadion swojego ukochanego Klubu!

Wakacje 2021 – ceny

A jak z cenami i dostępnością ofert? W wypadku dostępności trzeba uważać. Wiele dużych serwisów prognozuje, że dostępność ofert na wakacje 2021 będzie dużo mniejsza niż w ubiegłych latach. Wszystko między innymi za sprawą ograniczonych miejsc w hotelach, co spowodowane jest oczywiście reżimem sanitarnym. Wszystko także zależy od regionu i miejsca w które chcemy się udać. Warto zarezerwować swoje wakacje już wcześniej! Oferty zmieniają się bardzo dynamicznie i dziś cena, które może się wydawać atrakcyjna za kilka dni już taka nie będzie. Ceny są bardzo dynamiczne i zmieniają się.

Ile kosztują wczasy za granicą?

  • Cena wakacji w Macedonii Północnej to koszt około 2159 zł za osobę.
  • Cena wakacji w Bułgarii to koszty 7695 zł za rodzinę – dwójka dorosłych plus dziecko
  • Cena wakacji w Grecji w miejscowości Mykonos to koszt około 2975 zł za osobę.
  • Cena wakacji w Grecji w miejscowości Korfu z Hotelem i Spa to koszt 1769 zł za osobę.
  • Cena wakacji w Krecie to koszt 2099 zł za osobę.
  • Cena wakacji w Chorwacji – Dalmacja Południowa to koszt 1760 zł za osobę.

Jak widzicie ceny wakacji za granicą są często tańsze niż w Polsce! Dlatego lepiej opłaca się latać do innych krajów gdzie nie tylko jest cieplej ale i pogoda bardziej pewna!

Projekt i realizacja: Interakcjo.pl