Napisane: 4 listopada 2021

Tanie OC – jak znaleźć?

Jak znaleźć tanie OC? Ceny na rynku różnią się i w zależności od ubezpieczyciela możesz znaleźć lub dobrać korzystniejszą ofertę ubezpieczenie OC dla siebie lub polecić ją komuś bliskiemu! Pamiętaj, że ubezpieczenie OC jest obowiązkowe dla zarejestrowanych właścicieli samochodu.

Każdy, kto ma samochód zarejestrowany na swoje dany musi zapłacić OC. Inaczej w wyniku stłuczki, kolizji czy nieszczęśliwego wypadku koszty, które mogą zostać do pokrycia są ogromne. Dodatkowo nakładane są kary przez Policje. OC jest więc bardzo ważne. To absolutna podstawa. A tanie OC to coś, czego szuka każdy właściciel pojazdu.

Pamiętaj, że nie ma standardowej i jednolitej stawki za OC. Wszystko zależy od tego w jakim wieku jest kierowca, jaki jest rok produkcji samochodu, jaki jest silnik, jaki jest nawet kolor pojazdu czy czas posiadanego ubezpieczenia. Im dłużej się je posiada, tym większe zniżki przysługują zwłaszcza, jeżeli jest się bezwypadkowym kierowcą.

Tanie OC

Tanie OC można znaleźć wykorzystując między innymi kalkulatory czy porównywarki internetowe. System ten nie jest jednak do końca godny zaufania. Sumy są przybliżone, a ostateczna wycena i tak skalkulowana dopiero po zamówieniu OC. Najlepiej szukać u zaufanego ubezpieczyciela. Relax Tourist oferuje pełną konsultacje i doradztwo z zakresu OC, AC czy Assistance. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie, które stale poszerzamy.

Pomożemy Ci dobrać TANIE OC!

Tanie nie znaczy złe. Tanie to nie najtańsze OC. Postaramy się wybrać dla Ciebie najlepszą ofertę cenową jak – co najważniejsze – także jakościową. Dodatkowo oferujemy przygotowanie dodatkowych wariantów, jak Assistance. Co to jest Assistance? Przeczytasz tutaj.

Jak widzisz więc cena za ubezpieczenie OC jest zależna od wielu czynników. Zadzwoń do nas, a w ramach darmowej konsultacji pomożemy Ci dobrać najlepszą opcje!

Co zrobić w sytuacji gdy uczestniczysz w wypadku jako poszkodowany?

W momencie, gdy dochodzi do kolizji drogowej, czyli zdarzenia bez ofiar w ludziach, najczęściej staramy się sami dojść do porozumienia Zobacz

Jakie są kary za brak ubezpieczenia OC?

Osoba, która nie spełniła obowiązku zawarcia umowy ubezpieczenia obowiązkowego, zgodnie z warunkami tego ubezpieczenia określonymi w ustawie, jest obowiązana wnieść Zobacz

Kiedy posiadacz pojazdu obowiązany jest zawrzeć OC?

Obowiązek zawarcia ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych powstaje dla: pojazdów samochodowych, ciągników rolniczych, motorowerów i przyczep podlegających rejestracji w RP Zobacz

Co zrobić gdy rowerzysta uszkodzi Twój samochód lub zrani Ciebie?

Co zrobić gdy rowerzysta uszkodzi Twój samochód lub zrani Ciebie – czy jest OC rowerzysty? Jeśli sprawcą kolizji z samochodem Zobacz

Projekt i realizacja: Interakcjo.pl