Przejdź do biura podróży

Skorzystaj z ubezpieczenia szkolnego wcześniej i oszczędzaj!

Same dobre opinie!

4.8
Uczeń

Współpracujemy z najlepszymi

Logotypy partnerów Ubezpieczeń RelaxTourist

Doradzamy w kwestii ubezpieczeń

Wybierz swoje ubezpieczenie:

Skontaktuj się:

Ubezpieczenia Krzeszowice

ul. Rynek 25

Lokalizacja RelaxTourist

Otwarte w godzinach:

Pon - Pt: 08:00 - 17:00

Sob: 09:00 - 13:00

Zobacz co mówią o nas klienci

Kamil Szywacz

Bardzo dobra oferta!!! Pani Kasia zawsze doradzi i dostosuje ofertę do moich potrzeb. Polecam!

Rafik Raf

Bardzo miła, kompetentna, rzetelna obsługa. Szczególnie Pani Kasia N ma wielką wiedzę i zawsze coś doradzi na korzyść klienta. Nie wiesz gdzie jechać na wakacje...wspólnie z Panią Kasią na pewno coś się wybierze :)

Joanna Król

Zdecydowanie polecam! Profesjonalna obsługa pod każdym względem. Fachowe doradztwo zarówno w temacie turystyki, jak i w temacie ubezpieczeń. Na szczególną uwagę zasługuje ogromna wiedza Pani Kasi N :) Skorzystałam z usług tego biura, jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę tu jeszcze niejeden raz! :)

Krzysztof Miziołek

Zdecydowanie polecam. Najmilsza obsługa wśród wszystkich biur w jakich kiedykolwiek byłem, a do tego kompetentna. Wyszukano wyjazd który w 100% spełniał moje oczekiwania (cena do jakości). Na pewno będę wracał do tego biura.😀

Nati Nati

Biuro podróży godne polecenia. Szczerze polecam korzystanie z usług tego biura podróży ze względu na profesjonalne podejście oraz bardzo sympatyczną obsługę - pani Kasia ♥ Super, że jest możliwość zakupu ubezpieczeń :)

Bernadeta Miziołek

Profesjonalna i miła obsługa, która doradzi i pomoże na każdym etapie planowania wyjazdu. Zaopiekowanie klientem na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto szuka rzetelnego biura podróży!

Projekt i realizacja: Interakcjo.pl